Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Egzamin na Przodownika Turystyki Motorowej PTTK

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

Kandydaci na Przodownika Turystyki Motorowej PTTK

Zachęcamy wszystkich chętnych członków PTTK, którzy chcą aktywniej działać w  turystyce motorowej, a nie są Przodownikami Turystyki Motorowej PTTK (PTM), by przygotowali się i przystąpili do egzaminu dla kandydatów na PTM. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Przodownika Turystyki Motorowej PTTK, który znajduje się na stronie internetowej Komisji Turystyki Motorowej Zarządu Głównego PTTK (ktmzg.pttk.pl): Menu͢ → Kadra Turystyki Motorowej → Regulamin Przodownika Turystyki Motorowej PTTK.

§2 Regulaminu określa warunki, jakie zobowiązany jest spełnić kandydat na PTM. Załącznik nr 1 przedstawia wniosek kandydata, który po wypełnieniu należy przesłać sekretarzowi Komisji Turystyki Motorowej Zarządu Głównego PTTK (KTM ZG PTTK). Kandydaci zobowiązani są również do zapoznania się z Procedurą postępowania dotyczącą kandydatów na Przodownika Turystyki Motorowej PTTK - ktmzg.pttk.pl: Menu͢ → Zostań Przodownikiem Turystyki Motorowej PTTK → Zasady samokształcenia → procedura postępowania. W zakładce Zasady samokształcenia znajdują się również PYTANIA dla Kandydatów na Przodownika Turystyki Motorowej PTTK (pytania testowe.pdf).

Sytuacja pandemiczna w kraju nie sprzyja działalności turystycznej, a zwłaszcza planowaniu przedsięwzięć na dłuższy okres czasu. Dlatego prosimy kandydatów na PTM o przesyłanie skanów wniosków do sekretarza
KTM ZG PTTK na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..  Sekretarz będzie informował na bieżąco
o podejmowanych działaniach w sprawie przeprowadzenia egzaminów. Oryginały wniosków oraz zdjęcia należy przekazać komisji w dniu egzaminu.

Najbliższy egzamin odbędzie się 28 marca 2021 roku w Dąbrowie Górniczej, w ramach imprezy ogólnopolskiej
nr 47/21 o nazwie XXI Otwarcie Sezonu Motorowego 2021 „Niedziela Palmowa w Jurze”, której organizatorem jest DKTM PTTK Dąbrowa Górnicza. Kandydatów, którzy chcą przystąpić do egzaminu, prosimy o przesłanie skanów wniosków do końca lutego bieżącego roku.