Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Egzamin na Przodownika Turystyki Motorowej PTTK

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

Kandydaci na Przodownika Turystyki Motorowej PTTK

Zachęcamy wszystkich chętnych członków PTTK, którzy chcą aktywniej działać

 w  turystyce motorowej, a nie są Przodownikami Turystyki Motorowej PTTK (PTM), by przygotowali się i przystąpili do egzaminu dla kandydatów na PTM. Prosimy o zapoznanie się
z Regulaminem Przodownika Turystyki Motorowej PTTK, który znajduje się na stronie internetowej Komisji Turystyki Motorowej Zarządu Głównego PTTK (ktmzg.pttk.pl): Menu͢ → Kadra Turystyki Motorowej → Regulamin Przodownika Turystyki Motorowej PTTK.
§2 Regulaminu określa warunki, jakie zobowiązany jest spełnić kandydat na PTM. Załącznik nr 1 przedstawia wniosek kandydata, który po wypełnieniu należy przesłać sekretarzowi Komisji Turystyki Motorowej Zarządu Głównego PTTK (KTM ZG PTTK). Kandydaci zobowiązani są również do zapoznania się z Procedurą postępowania dotyczącą kandydatów na Przodownika Turystyki Motorowej PTTK - ktmzg.pttk.pl: Menu͢ → Zostań Przodownikiem Turystyki Motorowej PTTK → Zasady samokształcenia → procedura postępowania. W zakładce Zasady samokształcenia znajdują się również PYTANIA dla Kandydatów na Przodownika Turystyki Motorowej PTTK (pytania testowe.pdf).

  Sytuacja pandemiczna w kraju nie sprzyja działalności turystycznej, a zwłaszcza planowaniu przedsięwzięć na dłuższy okres czasu. Dlatego prosimy kandydatów na PTM o przesyłanie skanów wniosków do sekretarza KTM ZG PTTK na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..  Sekretarz będzie informował na bieżąco o podejmowanych działaniach w sprawie przeprowadzenia egzaminów. Oryginały wniosków oraz zdjęcia należy przekazać komisji w dniu egzaminu.

  Najbliższy egzamin odbędzie się 25 września 2021 roku w Smerzynie, w ramach 48 Centralnego Zlotu Przodowników Turystyki Motorowej, którego organizatorem jest KTM eLka - Pałucki Oddział PTTK w Żninie. Kandydatów, którzy chcą przystąpić do egzaminu, prosimy o przesłanie skanów wniosków do końca sierpnia bieżącego roku.

  Jednocześnie informujemy kandydatów, którzy deklarowali chęć przystąpienia do egzaminu
28 marca 2021 roku w Dąbrowie Górniczej, w ramach imprezy regionalnej nr 47/21 o nazwie XXI Otwarcie Sezonu Motorowego 2021 „Niedziela Palmowa w Jurze”, że ich wnioski są ważne,  należy tylko potwierdzić (mailem lub telefonicznie) sekretarzowi KTM ZG PTTK udział
w egzaminie 25 września 2021 roku w Smerzynie.

 

                                                                             W imieniu Komisji Turystyki Motorowej ZG PTTK

                                                                                                     sekretarz KTM ZG PTTK

                                                                                                            Romuald Hrabia