Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Wystawa fotografii turystycznej

 Drodzy Turyści!

Poznański Klub Motorowy "Przemysław" wspólnie z Biblioteką Raczyńskich zaprasza  wszystkich odwiedzających   Poznań oraz mieszkających w nim i jego okolicach ciekawskich świata  na wystawę fotografii turystycznej pt. „Niebo nad moim miastem”. Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 3.02.br o godzinie 18:00, a wystawę będzie można podziwiać do końca miesiąca czyli do 29.02. od poniedziałku do piątku w godzinach 11.30-18.30 w herbaciarni Biblioteki Raczyńskich w jej nowym  gmachu (wejście do ulicy Aleje Marcinkowskiego).
Na wystawie prezentowane są fotografie członków naszego Klubu przedstawiające zjawiska atmosferyczne oraz grę chmur i światła na niebie nad Poznaniem, których piękno porównywalne jest z zachodami i wschodami  słońca nad morzem czy w górach. Wierzymy, że te upolowane podczas naszych wojaży po mieście widoki zachwycą każdego wrażliwego czy też ciekawskiego obserwatora   codziennego życia, a tych którzy do tej pory nie przyglądali się zbytnio widokom naszego miasta  zachęci  do uważnej obserwacji tych niezwykłych spektakli.

                Zapraszamy

 Zarząd i członkowie PKM Przemysław