Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Odwołanie Centralnego Zlotu Przodowników Turystyki Motorowej PTTK

Szanowne Koleżanki, szanowni Koledzy

Z dużym smutkiem zmuszeni jesteśmy napisać to raz jeszcze –  48 Centralny Zlot Przodowników Turystyki Motorowej , nr rej. 1/21,  nie odbędzie się w Gdańsku  w planowanym terminie 21-23 maja. Nie chcemy też powiedzieć, że przesuwamy termin zlotu na późniejszy miesiąc w 2021 roku.

 

Pandemia jak dotąd wygrywa, a prognozy dotyczące jej zakończenia i poluzowania obostrzeń
w życiu społecznym są niestety odległe.  Dlatego też zmuszeni jesteśmy do podjęcia tej trudnej decyzji.

Co dalej z Gdańskim zlotem? - Wszystko będzie zależne od rozwoju sytuacji epidemiologicznej. Gdańsk jest pięknym miastem i chcielibyśmy aby Nasz – czyli Państwa zlot odbył się w Gdańsku, był jak najbardziej liczny, a także pozostawił jak najpiękniejsze wspomnienia. Z pewnością nasze kolejne turystyczne spotkanie będzie wyjątkowe.

Adam Sikorski napisał: A po nocy przychodzi dzień, A po burzy spokój. Wierzymy, że ten spokojny dzień szybko nadejdzie i komandor zlotu wypowie magiczne słowa – 48 Centralny Zlot Przodowników Turystyki Motorowej  uważam za otwarty.

Jako klub turystyki motorowej  jesteśmy gotowi do podjęcia się realizacji tego trudnego przedsięwzięcia. W ubiegłym roku przygotowując zlot, zdobyliśmy już pewne doświadczenie oraz nawiązaliśmy potrzebne kontakty. Zdajemy sobie jednak sprawę, że będzie to realizacja w nowej rzeczywistości gospodarczo – ekonomicznej i będzie wymagała pozyskania większych środków finansowych, starając się jednocześnie aby Państwo ponieśli jak najmniejsze koszty własne.

                                                               Z turystycznym pozdrowieniem:  

                                                                       Prezes KTM „Westerplatte”

                                                                                    Janusz Urbański