Współzawodnictwo klubowe 2022 - Komunikat

Dobiegł końca kolejny aktywności turystów motorowych. Nadszedł czas na podsumowanie działalności klubów motorowych
i rozstrzygnięcie współzawodnictwa między nimi za 2022 rok. Zachęcam koła i kluby PTTK prowadzące działalność w turystyce motorowej o składanie sprawozdań:

- pocztą tradycyjną na adres:
                                             Jan Kamiński
                                             Oddział PTTK w Grudziądzu
                                             ul. Hallera 32
                                            86-300 Grudziądz

Sprawozdania do współzawodnictwa za rok 2022 należy złożyć w terminie do 31 stycznia 2021 r. Należy je wykonać zgodnie z Regulaminem współzawodnictwa zespołowego pomiędzy kołami/klubami turystyki motorowej PTTK (http://ktmzg.pttk.pl/index.php/do-pobrania/category/22-regulamin-wspolzawodnictwa#)