Współzawodnictwo za rok 2020

Rok 2020 dobiegł końca. Z powodu pandemii m.in. znacznie ograniczona była aktywność turystów motorowych. Mimo to Komisja Turystyki Motorowej ZG PTTK podsumuje ich roczną działalność poprzez rozstrzygnięcie współzawodnictwa między klubami motorowymi. Zachęcam koła i kluby PTTK prowadzące działalność w turystyce motorowej o składanie sprawozdań
- pocztą tradycyjną na adres Jan Kamiński
  Oddział PTTK w Grudziądzu, ul. Hallera 32
  86-300 Grudziądz

Sprawozdania do współzawodnictwa za rok 2020 należy złożyć w terminie do 31 stycznia 2021 r. Należy je wykonać zgodnie z Regulaminem współzawodnictwa zespołowego pomiędzy kołami/ klubami turystyki motorowej PTTK.