Motorowiec

Biuletyn Informacyjny Motorowiec 1_13

Zamieszczamy nowe wydanie Biuletynu Informacyjnego "Motorowiec". Prosimy o przesyłania w formie elektronicznej materiałów dotyczących historii Klubów, biografi zasłużonych działaczy, relacji z imprez motorowych. Materiały będą zamieszczane na naszej stronie internetowej a wybrane materiały publikowane w kolejnych wydaniach "Motorowca".

Biuletyn Informacyjny Motorowiec 1_14

Zamieszczamy nowe wydanie Biuletynu Informacyjnego "Motorowiec". Prosimy o przesyłania w formie elektronicznej materiałów dotyczących historii Klubów, biografii zasłużonych działaczy, relacji z imprez motorowych. Materiały będą zamieszczane na naszej stronie internetowej a wybrane materiały publikowane w kolejnych wydaniach "Motorowca".

Biuletyn Informacyjny „Motorowiec”

Zapraszamy do zapoznania się z elektronicznymi wydaniami Biuletynami Informacyjnego „Motorowiec”

Proszę koleżanki i kolegów posiadających w formie elektronicznej inne wydania Biuletynu Informacyjnego „Motorowiec” niż zamieszczone poniżej o przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Umieścimy na naszej stronie.

Za przesłane pliki serdecznie dziękuję

KTM ZG PTTK XIX kadencji

Jan Popiel

Biuletyn Infirmacyjny Motorowiec 1_12