Współzawodnictwo klubowe 2021 - Komunikat

Dobiegł końca kolejny rok pandemii, która ciągle ogranicza aktywność turystów motorowych. Nadszedł czas na podsumowanie działalności klubów motorowych i rozstrzygnięcie współzawodnictwa między nimi za 2021 rok. Zachęcam koła i kluby PTTK prowadzące działalność w turystyce motorowej o składanie sprawozdań
- pocztą tradycyjną na adres Jan Kamiński
             Oddział PTTK w Grudziądzu, ul. Hallera 32
             86-300 Grudziądz

Współzawodnictwo za rok 2020

Rok 2020 dobiegł końca. Z powodu pandemii m.in. znacznie ograniczona była aktywność turystów motorowych. Mimo to Komisja Turystyki Motorowej ZG PTTK podsumuje ich roczną działalność poprzez rozstrzygnięcie współzawodnictwa między klubami motorowymi. Zachęcam koła i kluby PTTK prowadzące działalność w turystyce motorowej o składanie sprawozdań
- pocztą tradycyjną na adres Jan Kamiński
  Oddział PTTK w Grudziądzu, ul. Hallera 32
  86-300 Grudziądz

Sprawozdania do współzawodnictwa za rok 2020 należy złożyć w terminie do 31 stycznia 2021 r. Należy je wykonać zgodnie z Regulaminem współzawodnictwa zespołowego pomiędzy kołami/ klubami turystyki motorowej PTTK.

Komunikat CRW

Centralny Referat Weryfikacyjny Odznak Turystyki Motorowej PTTK zwraca się z uprzejmą prośbą do Terenowych Zespołów Weryfikacyjnych Odznak Turystyki Motorowej PTTK o nadesłanie wykazów zweryfikowanych w roku 2021 odznak, z podaniem imienia i nazwiska, numeru odznaki i przynależności klubowej, oddziałowej w terminie do końca stycznia 2022 r.

Informację proszę przysłać pocztą elektroniczną:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lub   na adres korespondencyjny:
ANDRZEJ GUSKA
25-337 KielCE
ul. Astronautów 5/36                                                                                                                                                                                                                                                 CRW KTM ZG PTTK
                                                                           ANDRZEJ GUSKA

Komunikat -Książeczki MOT

INFORMACJA dla TURYSTÓW MOTOROWYCH PTTK

W związku z tym że dochodzą do mnie głosy od Turystów Motorowych, o braku książeczek Turystyki Motorowej informuję, że posiadam kilkanaście sztuk książeczek które mogę udostępnić po przesłaniu do mnie koperty ze znaczkiem zwrotnym.

adres: Jan Popiel 31-939 Kraków Osiedle Kolorowe 14 m8. Będę przesyłał do zainteresowanych max: 2 szt.

A teraz apeluję do członków TM, którzy mają w więcej niż 2 sztuki o przekazywanie książeczek dla Tych którzy ich nie mają. Planowana jest zmiana książeczki wizerunkowo i w treści, w związku tym obecne książeczki będą nieaktualne.
Dlatego proponuję rozprowadzić dla potrzebujących. (za darmo)

KTM ZG PTTK

Kol. JAN POPIEL

Odwołanie 41 Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych „Energetyk 2020”.

Szanowne koleżanki i koledzy!

Ze względu na wciąż obowiązujący w naszym kraju stan zagrożenia epidemicznego wywołanego COVID-19 i wynikające
z niego obostrzenia, chcieliśmy z przykrością poinformować, że nie odbędzie się w tym roku

41 Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych „Energetyk 2020”.

Zlot ten zaplanowany był w dniach 4-6 września br. i jak co roku zaliczany był, jako impreza towarzysząca, do obchodów
„Dnia Energetyka” w Elektrowni Bełchatów.
Organizując w tym roku ogólnopolski zlot chcieliśmy także uczcić 45 lecie Elektrowni Bełchatów oraz 70 lecie Polskiego Związku Motorowego.
W związku z tym, że w dalszym ciągu pandemia nie ustępuje i nie wiadomo kiedy się zakończy, nie możemy narażać Waszego zdrowia.

Miejmy nadzieję, że w końcu będzie normalnie i już dzisiaj zapraszamy koleżanki i kolegów za rok do Bełchatowa.

Członkowie Klubu Motorowego „Energetyk” przy Elektrowni Bełchatów
           pozdrawiają serdecznie wszystkich motorowców i życzą dużo zdrowia.

Prezes klubu Sławomir Figura

Będzie dobrze

Serdecznie Witam Koleżeństwo

Turystyki Motorowej PTTK

Żyjemy obecnie w czasie pandemi koronawirus; COVID 19 - jest to dla nas wszystkich trudny czas, który nakazuje nam wiele wyrzeczeń.

Turystyka Motorowa stanęła w miejscu, nie organizowane są imprezy motorowe.

Nie odbył się 48 Centralny Zlot Przodowników Turystyki Motorowej ZG PTTK Gdańsk 22-24 maja 2020 r impreza nr 1/2020

Do dnia dzisiejszego nie odbyło się wiele imprez motorowych rangi ogólnopolskiej, regionalnej i klubowej. W naszych szeregach turystyki motorowej zrobiło się przygnębiająco, klimat bardzo nie korzystny dla nas wszystkich. Od czerwca następuje tzw. odmrażanie, już słyszę, że są zakusy do organizacji imprez w wąskim gronie i dobrze, trzeba pobudzić turystykę motorową.

Tego Życzę Wam i Sobie.

Pozdrawiam Wszystkie Koleżanki i Kolegów do zobaczenia na turystycznych szlakach Turystyki Motorowej.

Przewodniczący KTM ZG PTTK

kol. Janek Popiel.

Odwołanie Rajdu - Beskid Niski 2020

W związku z panującą epidemią koronawirusa i obowiązującymi przepisami dotyczącymi imprez masowych, oraz przesunięciem na rok 2021 - 49 Rajdu Górskiego Szlakami Obrońców Granic - Beskid Niski, informuję że Ogólnopolski Rajd Motorowcy w  Beskidzie Niskim 2020, nr imprezy 20/20, decyzją Zarządu KTM "Westerplatte" przy Oddziale PTTK w Gdańsku - zostaje odwołany.
Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo dla życia i zdrowia uczestników rajdu oraz prawdopodobny brak dostępu do bazy socjalnej, podjęcie przedmiotowej decyzji jest w pełni zasadne.

Janusz Urbański
Prezes KTM "Westerplatte"
 Oddział PTTK w Gdańsku

Harmonogram Imprez Motorowych 2019 - Przypomnienie

W związku ze zbliżającym się terminem zatwierdzenia przez Komisję Turystyki Motorowej HIM  na 2019  rok prosimy Kluby
i Komisje TM o przesłanie planowanych imprez do nieprzekraczalnego terminu 30.11.2018 r. na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
lub pocztą tradycyjną:
Oddział Miejski PTTK