Współzawodnictwo klubowe

Regulamin Współzawodnictwo

Celem współzawodnictwa jest wyłonienie najlepiej działających. jednostek organizacyjnych turystyki motorowej PTTK oraz uhonorowanie ich działalności w dziedzinie propagowania turystyki kwalifikowanej i krajoznawstwa. We współzawodnictwie mogą wziąć udział wszystkie działające koła i kluby PTTK ujęte w rejestrze Komisji Turystyki Motorowej Zarządu Głównego PTTK.
Współzawodnictwo jest oceniane w cyklu rocznym (od 1 stycznia do 31 grudnia).

Współzawodnictwo klubowe za 2018 r

Minął kolejny rok działalności turystycznych klubów motorowych. Kluby biorące udział we współzawodnictwie
prosimy
o składanie sprawozdań za 2018 rok. Odpowiednie formularze znajdują się w zakładce
"do pobrania".
Materiały skompletowane zgodnie z regulaminem współzawodnictwa należy przesyłać na adres:
Jan Kamiński
ul. Kustronia 24/80
86-300 Grudziądz
Termin nadsyłania sprawozdań upływa 31 stycznia 2019.
Zachęcamy wszystkie kluby do zaprezentowania się w ramach współzawodnictwa - jest to jedna z form spopularyzowania osiągnięć i namówienia turystów motorowych do udziału w organizowanych imprezach.

Zakończenie współzawodnictwa klubowego

Realizując uchwałę Krajowej Konferencji Aktywu Turystyki Motorowej PTTK, która odbyła się 4.03.2023 w Łodzi, Komisja Turystyki Motorowej ZG PTTK na posiedzeniu w dniu 26.08.2023 podjęła uchwałę nr 9/XX/2023 o odwołaniu współzawodnictwa zespołowego pomiędzy kołami/klubami turystyki motorowej PTTK. Tym samym rok 2022 był ostatnim rokiem współzawodnictwa.