Współzawodnictwo klubowe 2019

Dobiega końca kolejny rok, zaczyna się czas podsumowań. Do podsumowań przystąpią również zmotoryzowani turyści. Tradycyjnie Komisja Turystyki Motorowej ZG PTTK rozstrzygnie współzawodnictwo między klubami motorowymi. Zachęcam koła i kluby PTTK prowadzące działalność w turystyce motorowej o składanie sprawozdań

- pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
- pocztą tradycyjną na adres Jan Kamiński
  Oddział PTTK w Grudziądzu, ul. Hallera 32
  86-300 Grudziądz

Sprawozdania do współzawodnictwa za rok 2019 należy złożyć w terminie do 31 stycznia 2020 r. Należy je wykonać zgodnie z Regulaminem współzawodnictwa zespołowego pomiędzy kołami/ klubami turystyki motorowej PTTK.

Poniżej, oraz w zakładce „współzawodnictwo klubowe” znajduje się aktualna wersja regulaminu współzawodnictwa oraz załączniki uwzględniające dotychczasowe zmiany wynikające z modyfikacji Regulaminu organizacji i klasyfikacji imprez w turystyce motorowej PTTK.

Jan Popiel

Przewodniczący KTM ZG PTTK