Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Imienne zestawienie przyznanych wyróżnień

Uchwałą nr.4/XVII/2010 - 16.05.2010 Dobczyce

Zasłużony Organizator Imprez Motorowych Srebrna
Anna Popielarska - Wicher Radom
Waldemar Kolasa, Eugeniusz Teresiński – DKTM Dąbrowa Górnicza
Jan Popiel – Krak Kraków
Plakieta Złotej Kierownicy
Krystyna Szczepaniak – Wicher Radom
Mirosław Molenda – DKTM Dąbrowa Górnicza
Dyplom KTM ZG PTTK
Anna Skłodowska, Janusz Szczepaniak – Wicher Radom, Agnieszka Szopa, Jolanta Pludrak, Jadwiga Kacprzyk, Zygmunt Szymański, Eugeniusz Fiedkiewicz , Paweł Szopa, Jan Wojciechowski - DKTM Dąbrowa Górnicza
Uchwałą nr.7/XVII/2010 - 18.09.2010 Warszawa
Dyplom KTM ZG PTTK
Janusz Kieljan, Elżbieta Wójcicka, Stanisław Zimny, Barbara Zimny, Piotr Targowski - DKTM Dąbrowa Górnicza
Marianna Adamowska, Lidia Grajewska, Hanna Mańko,  Mariola Tomes, Sławomir Tomes – Motomedyk Płock
Uchwałą nr.13/XVII/2011 - 22.01.2011 Warszawa
Dyplomy KTM ZG PTTK
Jerzy Schondelmeye, Ewa Iłowiecka - Przemysław Poznań.
Plakieta Złotej Kierownicy
Ireneusz Dolata, Halina Płonka, Michał Sieczkowski - Przemysław Poznań.
Uchwałą nr.18/XVII/2011 - 15.05.2011 Błażejewko
Dyplomy KTM ZG PTTK
Marta Wieczorek, Róża Strzelecki, Tadeusz Strzelecki - Społecznik Rybnik,
Jerzy Stachowicz, Anna Stachowicz - Wicher Radom.
Plakieta Złotej Kierownicy
Mariusz Prościak, Marek Pludrak - DKTM Dąbrowa Górnicza,
Zdzisław Grabowski, Małgorzata Budniewska, Ewa Grabowska - Flisak Toruń
Janusz Szczepaniak - Wicher Radom
Barbara Kurłowicz, Weronika Eichler, Stanisław Kurylowicz, - Społecznik Rybnik
Zbigniew Wysocki - Energetyk Bełchatów.
Zasłużony Organizator Imprez Motorowych Brązowy
Elżbieta Karoń - DKTM Dąbrowa,
Zasłużony Organizator Imprez Motorowych Srebrny
Jan Przybyła - DKTM Dąbrowa Górnicza
Uchwałą nr. 23  /XVII/2011 - 03.12.2011 Warszawa
Dyplom KTM PTTK

Tadeusz Miera, Helmut Rajda - Społecznik Rybnik
Zdzisław Matyja, Grzegorz Serbakowski, Wiesław Czech, Andrzej Bazan, Adam Czystowski, Grażyna Nowacka, Barbara Rajter, Marek Włodarczyk, Jakub Czechowski, Agnieszka Czechowska, Jerzy Czechowski, Jędrzej Czechowski – Motomedyk Płock
Janusz Kieljan, Elżbieta Wójcicka, Stanisław Zimny, Barbara Zimny, PiotrTargowski – DKTM Dąbrowa Górnicza
Stanisław Kłaniecki – Krak Kraków
Plakieta Złotej Kierownicy
Ireneusz Strzelecki, Bolesław Zmarzlik, Joanna Zmarzlik - Społecznik Rybnik
Stanisław Krzesiński, Anna Rój, Marcin Jaworski - DKTM Dąbrowa Górnicza
Uchwałanr. 27/XVII/2012 - 21.04.2012 Golub Dobrzyń
Dyplomy KTM ZG PTTK
Zygmunt Grajewski, Agnieszka Bryskie, Małgorzata Fujarka, Teresa Han - Rywal Lipno
Zasłużony Organizator Imprez Motorowych Brązowy
Mirosław Molenda, Marek Pludrak, Marek Prościak - DKM Dąbrowa Górnicza,
Lidia Popiel - Krak Kraków
Danuta Goszczyńska, Andrzej Chutkowski – PKN Orlen Płock
Zasłużony Organizator Imprez Motorowych Srebrny
Feliks Gołębiewski – PKN Orlen Płock
Uchwała nr. 29/XVII/2012 - 24.08.2012 Trzy Korony
Dyplomy KTM ZG PTTK
Bogdan Górski, Elżbieta Górska, Barbara Matwiewszczyk, Stanisław Marczak, Tadeusz Matwiewszczyk - PKN Orlen Płock
Maria Staniewska, Andrzej Pajda - Wicher Radom.
Ewa Cygan, Bogdan Cygan – Ślężanie Wrocław
Zasłużony Organizator Imprez Motorowych Brązowy
Krystyna Szczepaniak, Janusz Szczepaniak - Wicher Radom.
Plakieta  Złotej Kierownicy
Eugeniusz Musielak – Ślężanie Wrocław
Zygmunt Grajewski – Rywal Lipno.
uchwała nr. 35/XVII/2013 - 13.04.2013 Dąbrowa Górnicza
Złota za Wytrwałość
Joanna Jaglińska - Rywal Lipno.
Uchwała 42/XVII/13 - 24.08.2013 Szreniawa
Zasłużony Organizator Imprez Motorowych Srebrn
y
Zbigniew Cybulski - Motomedyk Płock
Zasłużony Organizator Imprez Motorowych Brązowy
Roman Sadowski, Józef Wrzeszczański - Motomedyk Płock.
Dyplomy KTM ZG PTTK
Perdak Zbigniew, Zacharzewski Władysław, Zacharzewska Irena, Zacharzewska Monika
Szymoniuk Dominika, Szymoniuk Przemysław – Motomedyk Płock
Jaczewska Alicja, Jajkowska Alicja, Ptasińska Krystyna, Pomianowski Janusz – Ursus Warszawa

Uchwała 46 /XVII/13 - 07.12.2013 Warszawa
Złota za Wytrwałość
Alina Radecka, Hermenegild Radecki - KTM PTTK „Sokół” Piaseczno
Plakieta Złotej Kierownicy
Litwicka Bożena, Litwicka Katarzyna, Litwicki Krzysztof - KTM „Energetyk” Bełchatów
Dyplom KTM ZG PTTK
Górecka Anna, Kosicka Ewa, Lewandowska Elżbieta, Lewandowski Zbigniew, Mikołajczyk Andrzej, Zań Paweł - KTM „Ursus” Warszawa, Biedny Kacper, Pawlaczyk Ryszard - KTM ”Energetyk” Bełchatów