Żałobna karta Tadeusz Januchowski

W dniu 4 lipca, w wieku 76 lat,  zmarł Kol. Tadeusz Januchowski, działacz turystyczny, jeden z założycieli i wiceprezes pierwszego Zarządu Oddziału PTTK "Meblarz" w Swarzędzu, wybranego na Zjeździe Założycielskim  w dniu 23.01.1983. Funkcję tę pełnił jeszcze kilkakrotnie, wybierany na nią na kolejnych zjazdach Oddziału.

Kol. Tadeusz Januchowski był jednym z założycieli powstałego w roku 1977 roku Klubu Turystyki Motorowej "Korbowód", działającego w strukturach Oddziału PTTK "Meblarz". W czasie kilkudziesięcioletniej działalności w PTTK dał się poznać jako bardzo aktywny, pełen pomysłów i bardzo ofiarny członek naszego Towarzystwa.
Był przodownikiem turystyki motorowej od1998 roku nr 3597, organizatorem i współorganizatorem wielu imprez turystycznych, głównie motorowych i krajoznawczych, zarówno tych o zasięgu ogólnopolskim jak i tych mniejszych, oddziałowych czy klubowych.
Kol. Tadeusz był jednym z pomysłodawców i twórców klubowego  Rajdu Motorowego "O Złoty Korbowód", który z czasem zyskał rangę imprezy ogólnopolskiej; jego czterdziesta, jubileuszowa edycja odbędzie się w dniu 3 września br. Niestety, już bez Jego udziału...
Kol. Tadeusz Januchowski był niekwestionowanym autorytetem dla młodszych pokoleń działaczy turystycznych, człowiekiem bardzo lubianym i szanowanym; będzie Go nam bardzo brakowało!

Klub Turystyki Motorowej "Korbowód"      Oddział PTTK "Meblarz" w Swarzędzu