Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Imprezy ogólnopolskie - 2023

61 Ogólnopolski Zlot Turystów „Jesień na Pałukach"

Pałucki Oddział PTTK, Klub Turystyki Motorowej eLka w Żninie zapraszają do udziału w 61 Ogólnopolskim Zlocie Turystów „Jesień na Pałukach"  
„ Ciśnienie na Janowiec „ , który odbędzie się w dn. 29.09 - 01.10.2023 r. 

XXV Ogólnopolski Rajd Turystów Zmotoryzowanych „Szlakiem wież widokowych” Prudnik - Biała

Klub Turystyki Motorowej ZRYW O/PTTK Sudetów Wschodnich w Prudniku, zaprasza do udziału w XXV Ogólnopolskim Rajdzie Turystów Zmotoryzowanych „Szlakiem wież widokowych” Prudnik - Biała. Rajd odbędzie się w dniu 14 października 2023 r.


Dzień Kobiet w Tarnowie

Klub Turystyki Motorowej PTTK Tajfun Poraj O/PTTK Poraj zaprasza do udziału w IV Ogólnopolskim  Rajdzie Motorowym "Dzień Kobiet w Tarnowie". Rajd odbędzie się w dniach 11-12.03.2023 r.

XXIV Ogólnopolski Rajd Turystów Zmotoryzowanych "Szlakiem Karolinki i Karlika"

Klub Turystyki Motorowej ZRYW O/PTTK Sudetów Wschodnich w Prudniku, zaprasza do udziału w XXIV Ogólnopolskim Rajdzie Turystów Zmotoryzowanych "Szlakiem Karolinki i Karlika" GOGOLIN - DOBRODZIEŃ. Rajd odbędzie się w dniu 22 kwiecień 2023 r.


Kujawsko-Pomorski Rajd po Odznakę - Znam Grudziądz i Okolice

„KLIMEK” Klub Inicjatyw Motorowych Ekologicznych i Krajoznawczych działający przy Oddziale PTTK im. ks. ppłk. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu zaprasza na Kujawsko-Pomorski Rajd po Odznakę - Znam Grudziądz i Okolice.
Rajd odbędzie się w dniach 17 - 19 maja 2023 r.