Imprezy ogólnopolskie - 2023

Dzień Kobiet w Tarnowie

Klub Turystyki Motorowej PTTK Tajfun Poraj O/PTTK Poraj zaprasza do udziału w IV Ogólnopolskim  Rajdzie Motorowym "Dzień Kobiet w Tarnowie". Rajd odbędzie się w dniach 11-12.03.2023 r.

XXIV Ogólnopolski Rajd Turystów Zmotoryzowanych "Szlakiem Karolinki i Karlika"

Klub Turystyki Motorowej ZRYW O/PTTK Sudetów Wschodnich w Prudniku, zaprasza do udziału w XXIV Ogólnopolskim Rajdzie Turystów Zmotoryzowanych "Szlakiem Karolinki i Karlika" GOGOLIN - DOBRODZIEŃ. Rajd odbędzie się w dniu 22 kwiecień 2023 r.

Kujawsko-Pomorski Rajd po Odznakę - Znam Grudziądz i Okolice

„KLIMEK” Klub Inicjatyw Motorowych Ekologicznych i Krajoznawczych działający przy Oddziale PTTK im. ks. ppłk. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu zaprasza na Kujawsko-Pomorski Rajd po Odznakę - Znam Grudziądz i Okolice.
Rajd odbędzie się w dniach 17 - 19 maja 2023 r.

IX Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych „Szlakiem Warowni Jurajskich” Korzkiew 2023 r.

Oddział Miejski oraz DKTM PTTK w Dąbrowie Górniczej zapraszają do udziału w IX Ogólnopolskim Zlocie Turystów Zmotoryzowanych „Szlakiem Warowni Jurajskich" , który odbędzie się w dn. 07.05.2023 r.

V Porajski Rajd Jurajski o Puchar Wójta Gminy Poraj

Klub Turystyki Motorowej PTTK  TAJFUN  Poraj, O/PTTK  Poraj zaprasza,  w dniach  17-18.06.2023 na IV Porajski Rajd Jurajski o Puchar Wójta Gminy Poraj.