Imprezy indywidualne 2019

Indywidualne Rajdy Motorowe KTM Oddziału PTTK „SudetyZachodnie”

Informujemy,że na stronie  www PTTK Sudety Zachodnie w zakładce Komisja Turystyki Motorowej,
znajdują się do pobrania regulaminy 6 indywidualnych rajdów motorowych organizowanych przez
Komisję Turystyki Motorowej Oddziału PTTK Sudety Zachodnie w Jeleniej Górze w 2019 roku.

Zapraszamy do udziału w imprezach.

III Indywidualnym Turystycznym Rajdzie Motorowym „Szlakami Architektury Sakralnej w Polsce - 2019”

Klub Turystyki Motorowej „KOLUMBUS”O/ PTTK Łódź-Polesie. zaprasza do udziału w III Indywidualnym Turystycznym Rajdzie Motorowym  „Szlakami Architektury Sakralnej w Polsce - 2019”

II Indywidualny Turystyczny Rajd Motorowy „Śladami Miejsc Pamięci Narodowej w Polsce - 2019”,

Klub Turystyki Motorowej „KOLUMBUS”O/ PTTK Łódź-Polesie. zaprasza do udziału w II Indywidualnym Turystycznym Rajdzie Motorowym  „Śladami Miejsc Pamięci  Narodowej  w Polsce - 2019”