KTM Poraj - Dzień Kobiet

Rajd Ogólnopolski III Dzień Kobiet

W tym roku na Dzień Kobiet wybraliśmy się z klubem do Krakowa. W pierwszym dniu rajdu zwiedziliśmy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Muzeum Jana Pawła II w Krakowie oraz Opactwo Benedyktynów w Tyńcu. Rozegraliśmy też konkurencje sprawnościowe.

W drugim dniu rajdu zwiedzaliśmy zabytki Starego Miasta w Krakowie:

- planty,

- Zamek Królewski na Wawelu,

- Kościół pw. Świętych Piotra i Pawła,

- muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego,

- kościół pw. Świętej Anny,

- Sukiennice,

- kościół archiprezbiterialny pw. Wniebowzięcia NMP,

- bramę Floriańską,

- Barbakan

W hotelu B&B Kraków, w którym spędziliśmy noc, odbyło się zakończenie rajdu, w trakcie którego zostali wyłonieni zwycięzcy oraz zostały wręczone puchary: I miejsce zajęła drużyna Edyty Kwoka i Marcina Jasak, II miejsce drużyna Moniki i Piotra Tylińskich, III miejsce drużyna Marleny, Hani, Mai i Mateusza Kaim.

Korzystając z tej uroczystej chwili, zostały również wręczone puchary dla aktywniejszych klubowiczów za rok 2021 i tak: I miejsce zdobyła Marta Rudzka, II miejsce Małgorzata i Andrzej Leśniak, III Miejsce Jerzy Drozd. Wszystkim Paniom z okazji ich święta zostały złożone życzenia i wręczone kwiaty.

Zdjęcia w Galerii foto