Imprezy ogólnopolskie - 2023

XVIII Rajd do Miejsc Pamięci Narodowej

Oddział Miejski w Płocku i KTM „Motomedyk” Płock zapraszają na XVIII Rajd do Miejsc Pamięci Narodowej Turystów Zmotoryzowanych PTTK „Płock Soczewka Sanniki", który odbędzie się w dniach 24 - 26 listopada 2023 roku.

XXV Ogólnopolski Rajd Turystów Zmotoryzowanych „Szlakiem wież widokowych” Prudnik - Biała

Klub Turystyki Motorowej ZRYW O/PTTK Sudetów Wschodnich w Prudniku, zaprasza do udziału w XXV Ogólnopolskim Rajdzie Turystów Zmotoryzowanych „Szlakiem wież widokowych” Prudnik - Biała. Rajd odbędzie się w dniu 14 października 2023 r.

61 Ogólnopolski Zlot Turystów „Jesień na Pałukach"

Pałucki Oddział PTTK, Klub Turystyki Motorowej eLka w Żninie zapraszają do udziału w 61 Ogólnopolskim Zlocie Turystów „Jesień na Pałukach"
„ Ciśnienie na Janowiec „ , który odbędzie się w dn. 29.09 - 01.10.2023 r.

42. Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych „ENERGETYK 2023

Klub Motorowy PTTK „Energetyk” przy Elektrowni Bełchatów zaprasza na 42. Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych „ENERGETYK 2022”. Zlot odbędzie się w dniach 01.09 – 03.09.2023 r.

XVI Ogólnopolski Zlot „Wokół Pustyni Błędowskiej” - 2023 r.

Oddział Miejski i DKTM PTTK w Dąbrowie Górniczej zapraszają na XVI Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych wokół Pustyni Błędowskiej, który odbędzie się w dniu 01 lipca  2023 roku.

V Porajski Rajd Jurajski o Puchar Wójta Gminy Poraj

Klub Turystyki Motorowej PTTK  TAJFUN  Poraj, O/PTTK  Poraj zaprasza,  w dniach  17-18.06.2023 na IV Porajski Rajd Jurajski o Puchar Wójta Gminy Poraj.

IX Ogólnopolski Zlot Turystów Zmotoryzowanych „Szlakiem Warowni Jurajskich” Korzkiew 2023 r.

Oddział Miejski oraz DKTM PTTK w Dąbrowie Górniczej zapraszają do udziału w IX Ogólnopolskim Zlocie Turystów Zmotoryzowanych „Szlakiem Warowni Jurajskich" , który odbędzie się w dn. 07.05.2023 r.